Reference

S paní Balážovou spolupracuji několik let a vždy k mé naprosté spokojenosti jak pokud jde o kvalitu, tak i o ochotu. Jednoznačně mohu doporučit, z mé strany vždy spokojenost na 100%.

Michal Králík, soudce Nejvyššího soudu České republiky
Reference

Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce s paní Balážovou. Díky ní si naši festivaloví hosté každým rokem odváží ze Zlína do celého světa svá ocenění v unikátních boxech. Opravdu upřímně oceňujeme flexibilitu a ochotu paní knihařky vyjít nám vstříc ve všech našich specifických potřebách a přáních. Věříme, že tato naše skvělá spolupráce bude mít trvání v dalších mnoha letech. Vážím si toho a děkujeme!

Jana Skoupilová, Zlín Film Festival
Reference

Jitka je nejpříjemnější knihařka, kterou široko daleko máme. To, že svoji práci odvádí skvěle a splní každé přání, snad ani psát nemusím. Ať už potřebujete svázat školní práci nebo jste vymysleli tu nejkreativnější vazbu, Jitka to určitě zvládne! Děkujeme za vše!

Adam Komůrka, student UTB FMK
Reference

Samozřejmostí jsou naprostá spokojenost, velmi vstřícné jednání a přizpůsobení potřebám zákazníka.

Svatava Jurčíková, Pronext a. s.
Reference

S paní Jitkou Balážovou spolupracuji několik let a jsem velmi spokojená. Výrobky od ní jsou vždy z kvalitních materiálů a vyznačují se precizním zpracováním. Vřele doporučuji její služby.

Ing. Adéla Zelíková, Odbor Kancelář hejtmana, Krajský úřad Zl. kraje
Reference

Po třiceti letech práce v oblasti grafického designu si velmi pečlivě vybírám partnery pro realizaci svých projektů. K těm naprosto spolehlivým patří také paní Jitka a její knihařství, nejen pro mistrovské zpracování díla, ale i pro společné vidění světa a životní optimismus. To jsou hřivny, za kterými jsem ochoten jít světa kraj…

Josef Šamaj, Grafický ateliér, Vsetínská nemocnice
Reference

Každá tiskárna věnující se náročné knižní produkci potřebuje nejenom moderní výkonné technologie a šikovné strojníky, ale také zkušené ruční knihaře. Proč? Jednak na drobné opravy při běžné produkci, ale také pro kusové požadavky zákazníků pro výrobu speciálních mutací některé z knih.

V tomto ohledu pro potřeby našeho zlínského provozu, nám s ruční knihařinou vypomáhá bezvadně knihařství paní Balážové. Jsme velmi spokojeni s komunikací, s precizním provedením výrobků i krátkými termíny. Výpomoc je oboustranná, kdy naopak my můžeme vyrobit tisky klientů paní Balážové, k dalšímu zknihaření v jejím provozu.

Jiří Vaněk, Expresní tiskárna H.R.G. Zlín (Tigris)
Reference

Knihařství paní Balážové je velmi profesionální, vždy s příjemnou atmosférou a hlavně precizní prací. Spolupracujeme spolu již několik let a jsme moc spokojeni s výrobou našich zakázek pro Filharmonii Bohuslava Martinů. Proto neváhejte a podpořme poctivou českou práci.

Vřele všem doporučuji😊

Jiří Porubiak, archiv FBM Zlín
Reference

S knihařstvím Jitky Balážové spolupracuje náš ateliér již několik let. Pro územní plány, které zpracováváme, je při odevzdání finální zakázky třeba vyhotovit desky s textilním povrchem, které vždy mají atypický rozměr a popis.

V knihařství nám vycházejí vstříc a zakázky vyhotovují precizně a včas. Jednání s paní Balážovou je vždy příjemné a vstřícné.

Vřele všem doporučuji spolupráci s knihařstvím paní Balážové.

Ing. arch. Vladimír Pokluda, STEMIO a.s.
Reference

U paní Balážové jsem si nechala svázat svou bakalářskou práci ve formátu nejen A4, ale i velké paré na A3. Desky byly nádherné, přesně tak jak jsem si představovala, hloubkový potisk v textilním podkladu krásně vynikl a mohla jsem si vybrat z opravdu velkého množství barev jak textilního potahu desek, tak i povrchu kroužkové vazby. Paní Balážová má velmi profesionální a vřelý přístup. I když jsem jí, vzhledem k časovému presu, zadala výrobu desek v šibeničním termínu, tak vše stihla vyrobit ještě dříve a desky jsem tak měla připravené na odevzdání bez mého dalšího nervového zhroucení včas, ba ještě o pár dní dřív. Desky jsou opravdu velmi kvalitně a nevšedně provedené, všem, komu jsem svou bakalářskou práci ukazovala, se moc líbily a byly na ně skvělé ohlasy, že takové krásné desky ještě neviděli. Velmi si práce paní Balážové vážím a pokud budu mít (snad) možnost psát i magisterskou práci, rozhodně si ji znova nechám vyrobit právě v tomto knihařství a všem jej s radostí budu doporučovat dál. 🙂

Andrea Knoblichová, studentka UTB FMK
Reference