Reference

 

 

S paní Balážovou spolupracuji několik let a vždy k mé naprosté spokojenosti jak pokud jde o kvalitu, tak i o ochotu. Jednoznačně mohu doporučit, z mé strany vždy spokojenost na 100 %.

Michal Králík, soudce Nejvyššího soudu České republiky

ctverec na web 2 M 1

Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce s paní Balážovou. Díky ní si naši festivaloví hosté každým rokem odváží ze Zlína do celého světa svá ocenění v unikátních boxech. Opravdu upřímně oceňujeme flexibilitu a ochotu paní knihařky vyjít nám vstříc ve všech našich specifických potřebách a přáních. Věříme, že tato naše skvělá spolupráce bude mít trvání v dalších mnoha letech. Vážím si toho a děkujeme! 

Jana Skoupilová, Zlín Film Festival

ctverec na web 2 M 1

Jitka je nejpříjemnější knihařka, kterou široko daleko máme. To, že svoji práci odvádí skvěle a splní každé přání, snad ani psát nemusím. Ať už potřebujete svázat školní práci nebo jste vymysleli tu nejkreativnější vazbu, Jitka to určitě zvládne! Děkujeme za vše!

Adam Komůrka, student UTB FMK

ctverec na web 2 M 1

Samozřejmostí jsou naprostá spokojenost, velmi vstřícné jednání a přizpůsobení potřebám zákazníka.

Svatava Jurčíková, Pronext a. s.

ctverec na web 2 M 1

S paní Jitkou Balážovou spolupracuji několik let a jsem velmi spokojená. Výrobky od ní jsou vždy z kvalitních materiálů a vyznačují se precizním zpracováním. Vřele doporučuji její služby.

Ing. Adéla Zelíková, Odbor Kancelář hejtmana, Krajský úřad Zl. kraje

ctverec na web 2 M 1

Po třiceti letech práce v oblasti grafického designu si velmi pečlivě vybírám partnery pro realizaci svých projektů. K těm naprosto spolehlivým patří také paní Jitka a její knihařství, nejen pro mistrovské zpracování díla, ale i pro společné vidění světa a životní optimismus. To jsou hřivny, za kterými jsem ochoten jít světa kraj…

Josef Šamaj, Grafický ateliér, Vsetínská nemocnice

ctverec na web 2 M 1

Každá tiskárna věnující se náročné knižní produkci potřebuje nejenom moderní výkonné technologie a šikovné strojníky, ale také zkušené ruční knihaře. Proč? Jednak na drobné opravy při běžné produkci, ale také pro kusové požadavky zákazníků pro výrobu speciálních mutací některé z knih.

V tomto ohledu pro potřeby našeho zlínského provozu, nám s ruční knihařinou vypomáhá bezvadně knihařství paní Balážové. Jsme velmi spokojeni s komunikací, s precizním provedením výrobků i krátkými termíny. Výpomoc je oboustranná, kdy naopak my můžeme vyrobit tisky klientů paní Balážové, k dalšímu zknihaření v jejím provozu.

Jiří Vaněk, Expresní tiskárna H.R.G. Zlín (Tigris)

ctverec na web 2 M 1

Knihařství paní Balážové je velmi profesionální, vždy s příjemnou atmosférou a hlavně precizní prací. Spolupracujeme spolu již několik let a jsme moc spokojeni s výrobou našich zakázek pro Filharmonii Bohuslava Martinů. Proto neváhejte a podpořme poctivou českou práci.

Vřele všem doporučuji😊

                                                                                        Jiří Porubiak, archiv FBM Zlín

ctverec na web 2 M 1

S knihařstvím Jitky Balážové spolupracuje náš ateliér již několik let. Pro územní plány, které zpracováváme, je při odevzdání finální zakázky třeba vyhotovit desky s textilním povrchem, které vždy mají atypický rozměr a popis.

V knihařství nám vycházejí vstříc a zakázky vyhotovují precizně a včas. Jednání s paní Balážovou je vždy příjemné a vstřícné.

Vřele všem doporučuji spolupráci s knihařstvím paní Balážové.

Ing. arch. Vladimír Pokluda, STEMIO a.s.

ctverec na web 2 M 1

U paní Balážové jsem si nechala svázat svou bakalářskou práci ve formátu nejen A4, ale i velké paré na A3. Desky byly nádherné, přesně tak jak jsem si představovala, hloubkový potisk v textilním podkladu krásně vynikl a mohla jsem si vybrat z opravdu velkého množství barev jak textilního potahu desek, tak i povrchu kroužkové vazby. Paní Balážová má velmi profesionální a vřelý přístup. I když jsem jí, vzhledem k časovému presu, zadala výrobu desek v šibeničním termínu, tak vše stihla vyrobit ještě dříve a desky jsem tak měla připravené na odevzdání bez mého dalšího nervového zhroucení včas, ba ještě o pár dní dřív. Desky jsou opravdu velmi kvalitně a nevšedně provedené, všem, komu jsem svou bakalářskou práci ukazovala, se moc líbily a byly na ně skvělé ohlasy, že takové krásné desky ještě neviděli. Velmi si práce paní Balážové vážím a pokud budu mít (snad) možnost psát i magisterskou práci, rozhodně si ji znova nechám vyrobit právě v tomto knihařství a všem jej s radostí budu doporučovat dál. 🙂

Andrea Knoblichová, studentka UTB FMK

ctverec na web 2 M 1

Paní Balážovou jsme oslovili s očekáváním kvalitní práce a výsledek nás skutečně potěšil. Spolupráce s ní byla pro nás nadmíru přínosná. Její ochota vyjít zákazníkovi vstříc, upravit práci na míru dle jeho požadavků, a to vše za přijatelnou cenu a krátkou dobou dodání je pro nás v dnešní době neocenitelné. Příjemná komunikace už jen pozvedne celý zážitek z obchodu. Vím, že se v budoucnosti na ni opět rádi obrátíme.

Ing. Hana Jiránková, Kancelář starosty, MÚ Otrokovice

ctverec na web 2 M 1

Skvělý výběr této odbornice a vstřícného člověka v jednom. Bezproblémová  komunikace a perfektně odvedená práce. Rychlé a individuální jednání dle potřeb zákazníka, v našem případě vazba kronik se speciální úpravou a složek na noty. Nic nebyl problém, naopak vždy ochota se na všem domluvit.

Doporučuji!!!

Marcela Jurášková, Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.

ctverec na web 2 M 1

Spolupracujeme s Knihařstvím paní Balážové již pět let a jsme velmi spokojeni – dobrá komunikace, spolehlivost a kvalitní práce.

Jitka Novorytová, Státní okresní archiv Zlín, Klečůvka

ctverec na web 2 M 1

S paní Balážovou spolupracujeme již několik let a jsme velmi spokojení s výrobou zakázek pro Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Paní Balážová je velmi ochotná a její práce je 100%, a proto ji mohu vřele doporučit. 

Yvona Činčová, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

ctverec na web 2 M 1

S knihařstvím paní Balážové je naprosto skvělá spolupráce. Práce je precizní a vždy zcela odpovídá našim představám. Vstřícnost, ochota a profesionalita je naprostou samozřejmostí. Doufám, že naše spolupráce bude trvat stále a stále dál. Mám opravdu za co děkovat 🙂

Klára Čuříková, Magistrát města Zlína