Fotoalba

Fotoalba vyrábím v různých velikostech a provedeních. Alba mohou být na šrouby, nebo svázaná napevno. Upravit lze počet i barvu listů; listy mohou, ale nemusí být prokládány pavučinkovým papírem. Na fotoalbum lze vyrobit pouzdro na míru. Touto technikou je možné svázat i obrázky, vzkazy a fotografie např. pro paní učitelky od dětí.

Vytvářím i fotoalba jako kroužkové vazby, jako leporela, nebo alba vázaná knihařskými kroužky. Mohu také nově zhotovit desky na „plastové zasunovací“ fotoalbum do dodaného potahu (laminovaný karton s vlastními fotografiemi či jinak graficky zpracovaný).

Na potažení desek alba používám různorodé knihařské potahové materiály, ale mohu využít i standardní bavlněnou látku. Tuto látku si můžete sami dodat, nebo ji podle Vaších představ objednáme v e-shopu (krásné látky mají např. na https://takoy.cz/ nebo https://www.bavlnenysen.cz/ ).

Nově nabízím hotová fotoalba také k okamžitému odběru. Více na následujícím odkazu: http://kniharka-jitka.cz/co-delam/fotoalba/fotoalba-k-odberu/

Ukázky možného provedení

Zrekonstruované album a nově vyrobené ochranné a dekorativní pouzdro

Fotoalbum s pouzdrem

Desky potažené bavlněnou látkou, kterou si zákaznice určila v e-shopu s látkami

Nově zpracované „plastové zasunovací“ fotoalbum pro fandu trolejbusů

Svázané obrázky a vzkazy na rozloučenou pro paní učitelku od dětí

Fotoalba jako skládaná leporela

Zpracování fotoalba s knihařskými kroužky

Knihařské kroužky a listy z šedé lepenky

Kroužkovka a desky v knihařském plátně a bavlněné látce (s jednoduchým ochranným pouzdrem)